Nacházíte se v archívu roku 2023 - aktuální ročník naleznete zde.

Novinky

Pro Vaše úly - Cejchujeme.cz

10.3.2023

Logo je srdce značky! Je to symbol, který vás odlišuje od konkurence a pomáhá vám vybudovat povědomí o značce.

Vyrábíme a nabízíme širokou škálu produktů, které jsou ideální pro personalizaci vašich produktů a označení vašich dřevěných nebo kožených výrobků.

Mosazný cejch je univerzálním a nejčastěji používaným nástrojem pro vypalování motivů a značek na dřevěné a kožené výrobky s detailnější grafikou. Grafitový cejch se používá především pro cejchy s jednodušší grafikou a asymetrickými rozměry. Cejch je možné ohřívat plamenem nebo pomocí elektrického ohřevu.

Mosazné pečetidlo je skvělým nástrojem pro personalizaci pozvánek, obálek, listin, diplomů, výrobních štítků a mnoha dalších papírových materiálů. Tento výrobek je oblíbeným doplňkem pro svatební pozvánky, firemní dokumenty a další oficiální korespondenci, které potřebují vysokou úroveň prezentace a profesionality.

Cejch do ledu je unikátním produktem, který se používá k označení ledových kostek do drinku vlastním logem. Tento výrobek je ideální pro podniky v gastronomickém průmyslu, které chtějí vytvořit jedinečný a personalizovaný zážitek pro své zákazníky.

Razidlo do kůže jsou ideální pro označení kůže pomocí lisu nebo ruční ražby.

Sada raznic do kůže je skvělým nástrojem pro tvorbu vlastních designů a značek na kůži. Sada obsahuje rukojeť a matrici, do které dosazujete libovolná písmena, číslice a znaky, která jsou vyrobena z mosazi. Jednotlivých znaků je více než 100, takže si můžete být jisti, že najdete ty správné znaky pro vytvoření vlastních designů a značek.

Všechny výrobky jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a jsou velmi odolné a vydrží po mnoho let.

Pokud hledáte nástroje pro personalizaci a zdokonalení vašich produktů, pak je cejch nebo raznice určená přesně pro vás.

Těšíme se na Vás na stánku na veletrhu Včela!!! 2023.

 

Michal Fejfar
https://www.cejchujeme.cz/

 

Zpět

Spoluorganizátor
Partner
Záštita
Mediální partner
Mediální podpora

Pořadatel

Černá louka s.r.o.
Ostrava - Moravská Ostrava
702 00

IČ: 26879280
DIČ: CZ26879280

Manažerka veletrhu

Zuzana Boháčová
+420 602 593 447
zuzana.bohacova@cerna-louka.cz

Marketing veletrhu

Denisa Urbanová
+420 723 982 003
denisa.urbanova@cerna-louka.cz