Novinky

Karane

21.9.2020

Přidejte se k nám a změňte své zvyky tak, abyste žili život šetrnější k naší přírodě. Máme jen jednu planetu. Nabízíme řadu výrobků pro ekologickou domácnost a bezobalové nakupování. Jako úžasný přírodní materiál s nezaměnitelnými vlastnostmi používáme při výrobě některých z nich včelí vosk. Takovým výrobkem jsou i naše voskované ubrousky, které využijete místo alobalové či plastové fólie.  Na rozdíl od fólií je tento ubrousek ekologický. Dá se používat znovu a znovu. Díky přirozeným vlastnostem včelího vosku je dokonce antibakteriální. Která fólie to může o sobě říct? Ubrousek je kompostovatelný. Vydrží vám ale předtím sloužit i jeden rok. Pokud se zašpiní, umyjete jej jednoduše teplou vodou. Co se týče materiálu, neděláme žádné kompromisy. Plátno je biobavlna s certifikátem GOTS a IVN BEST. Nebarvená, nebělená, prostě přírodní. Vosk máme přímo od včelaře, který své včelky s láskou a tradičně, chová v podhůří Beskyd.

Z včelího vosku vyrábíme také čajové svíčky a svíčky ve skle. Tradiční parafínové svíčky při hoření do ovzduší vypouštějí toxické a karcinogenní látky. Alternativou pro milovníky atmosféry při svíčkách jsou svíčky z přírodních vosků, které jsou bezpečné a zdravé. Včelí vosk při hoření ionizuje a tím čistí vzduch. Nabízíme také čajové svíčky ze sójového vosku, které jsou téměř bez vůně, takže vynikne vůně do aromalampy, kterou běžně používáte a na kterou jste zvyklí.

Dalšími pomocníky do udržitelné domácnosti v naší nabídce jsou ekologické přírodní houbičky a drátěnky na nádobí, žínky, koupelové rukavice, odličovací tamponky, biobavlněné sáčky na nákup a uchovávání pečiva, síťovky, nákupní tašky a další.

https://www.instagram.com/karane.eko/

 

Zpět

Spoluorganizátor
Partner
Mediální partner
Mediální podpora

Vystavující

Pořadatel

Černá louka s.r.o.
Ostrava - Moravská Ostrava
702 00

IČ: 26879280
DIČ: CZ26879280

Manažerka veletrhu

Zuzana Boháčová
+420 602 593 447
zuzana.bohacova@cerna-louka.cz

Marketing veletrhu

Jana Jalůvková
+420 723 982 003
jana.jaluvkova@cerna-louka.cz