Novinky

LYSON CZ

1.3.2024

Na tomto místě bychom mohli napsat, že Przedsiębiorstwo Pszczelarskie Łysoń působí na trhu od roku 1995 a zabývá se výrobou včelařského vybavení. Náš přístup k podnikání a zákazníkům se však nedá jednoduše zaškatulkovat. Zde bychom se s vámi raději podělili o naší včelařskou vášeň. Včely nás inspirují.

V naší nabídce najdete vše, co správný včelař potřebuje: úly, medomety, odvíčkovací i pastovací zařízení, čeřící nádoby, drobné nářadí, tavidla vosku, rámky, formy na svíčky, včelařské oděvy a spoustu dalšího vybavení. Naši pracovníci i distributoři jsou připraveni vám pomáhat s výběrem zboží a odpovídat na otázky spojené s naší nabídkou.

Výrobky firmy Łysoń je možné zakoupit zhruba v 50 zemích po celé planetě, což nás řadí do pozice světového leadera v produkci včelařského vybavení. Naši distributoři se nacházejí na všech kontinentech s výjimkou Antarktidy. 

Společnost Lyson, jako jeden z vystavovatelů, srdečně zve k návštěvě svého stánku na aktuálním veletrhu. Budete mít možnost seznámit se s nejnovějšími inovativními produkty v oblasti včelařství.

Kromě toho si budete moci popovídat o nejnovějších trendech v oboru a vyměnit si zkušenosti. 

Už teď se těšíme na setkání s vámi.

Vaše včely jsou naší vášní.

Zpět

Spoluorganizátor
Partner
Záštita
Mediální partner
Mediální podpora

Pořadatel

Černá louka s.r.o.
Ostrava - Moravská Ostrava
702 00

IČ: 26879280
DIČ: CZ26879280

Manažerka veletrhu

Zuzana Boháčová
+420 602 593 447
zuzana.bohacova@cerna-louka.cz

Marketing veletrhu

Denisa Urbanová
+420 723 982 003
denisa.urbanova@cerna-louka.cz