Novinky

ApiVčelař 4.0

13.1.2023

Za vývojem systému ApiVčelař 4.0 stojí firma ApiCo s.r.o. s více než dvanáctiletou historií v oblasti včelařských potřeb a technologií. Firma ApiCo s.r.o. se před několika lety začala specializovat na vývoj a výrobu unikátního systému pro chytré včelaření umožňující vzdálený monitoring včelstev.

ApiVčelař 4.0 získal čestné uznání odborné poroty projektu Vizionáři 2021 pro svůj technologický, ekonomický a sociální přínos nejen pro obor včelařství, ale i v oblasti ochrany životního prostředí a celosvětové potravinářské produkce.

Zkušenosti našich dědů, otců a znalosti našich špičkových včelařských odborníků jsme pomocí moderních technologií přetavili v pomocníka, který vám bude rádcem i strážcem vašich včel. Bude vaše včely hlídat, bude vás upozorňovat na různé události, každou hodinu bude vést záznamy, aby vy jste nemuseli, a přesto všechno věděli.

Srdcem systému je úlová ApiVáha, která spolu s dalšími senzory monitoruje stav včelstva v úle. Zkoumá jednotlivé děje a zaznamenává je do cloudu. Pomocí algoritmů umělé inteligence analyzujeme data a zjišťujeme stav včelstva v úle.

Na veletrhu bude k dispozici praktická ukázka systému ApiVčelař 4.0 a naši odborníci Vám poradí a doporučí pro Vás to nejlepší.

Těší se na Vás tým ApiCo s.r.o. 

 

ApiVcelar

Zpět

Spoluorganizátor
Partner
Záštita
Mediální partner
Mediální podpora

Vystavující

Pořadatel

Černá louka s.r.o.
Ostrava - Moravská Ostrava
702 00

IČ: 26879280
DIČ: CZ26879280

Manažerka veletrhu

Zuzana Boháčová
+420 602 593 447
zuzana.bohacova@cerna-louka.cz

Marketing veletrhu

Denisa Urbanová
+420 723 982 003
denisa.urbanova@cerna-louka.cz