O veletrhu

Na Černé louce v Ostravě se v pátek 15. a sobotu 16. března 2024 setkají nadšenci včelaření a milovníci včel, ať už jde o zkušené včelaře, začátečníky, výrobce a prodejce včelích produktů či návštěvníky z řad laické veřejnosti. Veletrh Včela!!! nabídne širokou škálu nových produktů, přednášek a workshopů.

Více než 80 včelařských firem z ČR, Slovenska a Polska, přednášky o včelaření v ozvučeném sále a s překladateli jsme pro Vás připravili v hale NA2.

Novinkou letošního ročníku je zařezení APITERAPIE, které bude věnován samostatný přednáškový sál a NOVĚ přidaná výstavní hala NA1. Firmy, které se specializují na apiterapii nebudou chybět mezi vystavovateli i prodejci. Vše doplní možnost vyzkoušet si účinky apiterapie pro zlepšení zdraví každého z nás např. účasti na Workshopu Michání aroma-olejíčků nebo degustace a poznávání medů s Petřem Vičanem.

A čím dále zpestřit včelařský veletrh lépe, než dobrým medovým jídlem?

Vystavovatelé a prodejci, kteří se věnují „medové“ gastronomii se představí rovněž v hale NA1. Můžete se těšit na medové dobroty, medovinu, medovici, medovou limonádu, zákusky, koláčky a další překvapení.

Pro Váš velký zájem z předchozích ročníků zajistíme umístění API DOMKU přímo ve výstavní hale NA1. Můžete si tak vyzkoušet, prohlédnout a zjistit více o pobytech nebo si apidomek objednat na svou zahradu :)

Ve vstupní hale Vás přivítá mezinárodní PREZENTACE ŠKOL z oboru včelařství a expozice o HISTORII VČELAŘSTVÍ.

Organizátory veletrhu jsou Černá louka s.r.o. a Včelařský spolek Moravy a Slezska, z.s., jehož cílem je vybudovat tradici tohoto setkání jakožto místa, kde se včelaři, milovníci včel a odborníci seznámí s novinkami, důležitými informacemi, popovídají si s kolegy či předají cenné zkušenosti nejen začínajícím včelařům. Poradny, přednášky, ochutnávky, bohatý doprovodný program na Vás čeká na Včele!!! 2024.Těšíme se na osobní setkání s Vámi :) 

Sledujte novinky na FB a Instagramu Včela!!! 

 

 

     

Ke stažení:

Spoluorganizátor
Partner
Záštita
Mediální partner
Mediální podpora

Pořadatel

Černá louka s.r.o.
Ostrava - Moravská Ostrava
702 00

IČ: 26879280
DIČ: CZ26879280

Manažerka veletrhu

Zuzana Boháčová
+420 602 593 447
zuzana.bohacova@cerna-louka.cz

Marketing veletrhu

Denisa Urbanová
+420 723 982 003
denisa.urbanova@cerna-louka.cz